თბილისი, 21 თებერვალი — Sputnik. ქალაქ დმანისიდან სამხრეთ-აღმოსავლეთით ორ კილომეტრში 3,3 მაგნიტუდის სიმძლავრის მიწისძვრა მოხდა, ნათქვამია დედამიწის შემსწავლელ მეცნიერებათა ინსტიტუტისა და სეისმური მონიტორინგს ეროვნული ცენტრის მიერ გავრცელებულ ინფორმაციაში.მიწისქვეშა ბიძგები თბილისის დროით 16:23 საათზე მოხდა. ეპიცენტრი 15 კილომეტრის სიღრმეზე მდებარეობდა.ნგრევისა და დაშავებულთა შესახებ ინფორმაცია არ ვრცელდება.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/07e7/0c/03/284675311_146:0:2877:2048_1920x0_80_0_0_c6a72bbdf7d47b0fef1c3883f08b0592.jpgSputnik საქართველო
საქართველო, შემთხვევები საქართველოში, მიწისძვრა, მიწისძვრები საქართველოში, ახალი ამბები
16:44 21.02.2026 (განახლებულია: 21:05 21.02.2026) ნგრევისა და დაშავებულთა შესახებ ინფორმაცია არ ვრცელდება.
თბილისი, 21 თებერვალი — Sputnik. ქალაქ დმანისიდან სამხრეთ-აღმოსავლეთით ორ კილომეტრში 3,3 მაგნიტუდის სიმძლავრის მიწისძვრა მოხდა, ნათქვამია დედამიწის შემსწავლელ მეცნიერებათა ინსტიტუტისა და სეისმური მონიტორინგს ეროვნული ცენტრის მიერ გავრცელებულ ინფორმაციაში.
მიწისქვეშა ბიძგები თბილისის დროით 16:23 საათზე მოხდა. ეპიცენტრი 15 კილომეტრის სიღრმეზე მდებარეობდა.
ნგრევისა და დაშავებულთა შესახებ ინფორმაცია არ ვრცელდება.