თბილისი, 20 თებერვალი — Sputnik. ვაკე-საბურთალოს რაიონის მოსახლეობის ნაწილს წყალმომარაგება დროებით შეეზღუდება. ამის შესახებ ინფორმაციას კომპანია „ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“ (GWP) ავრცელებს.GWP-ს ცნობით, 20 თებერვალს კომპანია ვაკეში არაყიშვილის ქ. N31-ის მიმდებარედ წყალმომარაგების სტაბილურობისთვის ქსელზე აუცილებელ სამუშაოებს ჩაატარებს, რის გამოც გარკვეულ ქუჩებს წყლის მიწოდება შეეზღუდება.კომპანიის ტექნიკური ჯგუფები მოსახლეობისთვის ნაკლები დისკომფორტის შექმნის მიზნით, სამუშაოების ძირითად ნაწილს ღამის საათებში, ინტენსიურ რეჟიმში შეასრულებენ.აღნიშნულთან დაკავშირებით, სამუშაოების მიმდინარეობის პერიოდში აუცილებელია მაგისტრალური ქსელის წყლისგან დაცლა, რის გამოც, 20 თებერვლის 23:00 საათიდან 21 თებერვლის 11:00 საათამდე წყალმომარაგება შეეზღუდება:ვაკის რაიონში - რამიშვილს, საჯაიას, აბულაძის, მოსაშვილის, ბერძენიშვილს, მიქელაძის, მუხაძის, დარიალის, კავსაძის, თაქთაქიშვილის, არაყიშვილის, რადიანის ქუჩებს; ჭავჭავაძის გამზირის N17-37, N40-66, ჭავჭავაძის გამზირის I შესახვევს, ფალიაშვილის ქუჩა N 31-87, N34-118, ი. აბაშიძის ქუჩა N21-87, N20-86, რაზმაძის ქუჩა N41-57, N50-68, ყიფშიძის ქუჩა N7-20, ატენის და არეშიძის ქუჩებს. რამიშვილის ქუჩის ნაწილს.საბურთალოს რაიონში - ნატახტრის ქუჩას, ბალანჩივაძის ქუჩა N5, 37, 39, 40, იოსელიანის ქუჩა N5.კომპანია GWP მომხმარებლებს შექმნილი დისკომფორტისთვის ბოდიშს უხდის.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/07e5/01/1a/250715299_62:0:1039:733_1920x0_80_0_0_c7241a51478b7303a2565f2df419b485.jpgSputnik საქართველო
საქართველო, თბილისი დღეს, gwp, საზოგადოება, ახალი ამბები
წყალმომარაგების შეზღუდვისა და აღდგენის შესახებ ინფორმაციას კომპანია აბონენტებს წინასწარ, SMS-შეტყობინების სახით უგზავნის.
თბილისი, 20 თებერვალი — Sputnik. ვაკე-საბურთალოს რაიონის მოსახლეობის ნაწილს წყალმომარაგება დროებით შეეზღუდება. ამის შესახებ ინფორმაციას კომპანია „ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“ (GWP) ავრცელებს.
GWP-ს ცნობით, 20 თებერვალს კომპანია ვაკეში არაყიშვილის ქ. N31-ის მიმდებარედ წყალმომარაგების სტაბილურობისთვის ქსელზე აუცილებელ სამუშაოებს ჩაატარებს, რის გამოც გარკვეულ ქუჩებს წყლის მიწოდება შეეზღუდება.
კომპანიის ტექნიკური ჯგუფები მოსახლეობისთვის ნაკლები დისკომფორტის შექმნის მიზნით, სამუშაოების ძირითად ნაწილს ღამის საათებში, ინტენსიურ რეჟიმში შეასრულებენ.
აღნიშნულთან დაკავშირებით, სამუშაოების მიმდინარეობის პერიოდში აუცილებელია მაგისტრალური ქსელის წყლისგან დაცლა, რის გამოც, 20 თებერვლის 23:00 საათიდან 21 თებერვლის 11:00 საათამდე წყალმომარაგება შეეზღუდება:
ვაკის რაიონში - რამიშვილს, საჯაიას, აბულაძის, მოსაშვილის, ბერძენიშვილს, მიქელაძის, მუხაძის, დარიალის, კავსაძის, თაქთაქიშვილის, არაყიშვილის, რადიანის ქუჩებს; ჭავჭავაძის გამზირის N17-37, N40-66, ჭავჭავაძის გამზირის I შესახვევს, ფალიაშვილის ქუჩა N 31-87, N34-118, ი. აბაშიძის ქუჩა N21-87, N20-86, რაზმაძის ქუჩა N41-57, N50-68, ყიფშიძის ქუჩა N7-20, ატენის და არეშიძის ქუჩებს. რამიშვილის ქუჩის ნაწილს.
საბურთალოს რაიონში - ნატახტრის ქუჩას, ბალანჩივაძის ქუჩა N5, 37, 39, 40, იოსელიანის ქუჩა N5.
კომპანია GWP მომხმარებლებს შექმნილი დისკომფორტისთვის ბოდიშს უხდის.