თბილისი, 19 თებერვალი - Sputnik. იტალიის ქალაქ უდინეში 22 წლის ქართველი მამაკაცი პოლიციელზე თავდასხმისთვის დააკავეს, იუწყება ტელეკომპანია „მთავარი“ იტალიურ მედიაზე დაყდრდნობით. ადგილობრივი მედიის ინფორმაციით, საქართველოს მოქალაქე პოლიციამ მას შემდეგ დააკავა, რაც ის ერთ-ერთ ბარში ალკოჰოლური ზემოქმედების ქვეშ იმყოფებოდა და შეუსაბამოდ იქცეოდა. კარაბინერები მის დამშვიდებას ცდილობდნენ, თუმცა მამაკაცი მათ თავს დაესხა და ფიზიკური ანგარიშსწორება სცადა. გავრცელებული ინფორმაცით, პოლიციელებმა ის ელექტროშოკის გამოყენებით დააკავეს.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/07e5/02/0a/250845956_212:0:2215:1502_1920x0_80_0_0_ff57fe7f6bbb8db92c0b3d8f8ae257cd.jpgSputnik საქართველო
საქართველო, იტალია , შემთხვევები, ახალი ამბები
გავრცელებული ინფორმაცით, პოლიციელებმა მამაკაცი ელექტროშოკის გამოყენებით დააკავეს.
თბილისი, 19 თებერვალი - Sputnik. იტალიის ქალაქ უდინეში 22 წლის ქართველი მამაკაცი პოლიციელზე თავდასხმისთვის დააკავეს, იუწყება ტელეკომპანია „მთავარი“ იტალიურ მედიაზე დაყდრდნობით.
ადგილობრივი მედიის ინფორმაციით, საქართველოს მოქალაქე პოლიციამ მას შემდეგ დააკავა, რაც ის ერთ-ერთ ბარში ალკოჰოლური ზემოქმედების ქვეშ იმყოფებოდა და შეუსაბამოდ იქცეოდა.
კარაბინერები მის დამშვიდებას ცდილობდნენ, თუმცა მამაკაცი მათ თავს დაესხა და ფიზიკური ანგარიშსწორება სცადა.
გავრცელებული ინფორმაცით, პოლიციელებმა ის ელექტროშოკის გამოყენებით დააკავეს.