ბათუმის აეროპორტში უამინდობის გამო რამდენიმე მიმართულებით რეისები ვერ სრულდება
თბილისი, 4 იანვარი – Sputnik. ბათუმის საერთაშორისო აეროპორტში ძლიერი ქარის გამო რეისების განხორციელება დროებით შეჩერებულია. 04.01.2026-ს, Sputnik საქართველო
2026-01-04T15:16+0400
თბილისი, 4 იანვარი – Sputnik. ბათუმის საერთაშორისო აეროპორტში ძლიერი ქარის გამო რეისების განხორციელება დროებით შეჩერებულია.უამინდობის გამო ფრენები ვერ შესრულდა ისრაელისა და თურქეთის მიმართულებით. აეროპორტში იმყოფებიან როგორც საქართველოს, ისე სხვა ქვეყნების მოქალაქეები, რომლებიც ფრენების განახლებას ელოდებიან.აეროპორტის ადმინისტრაციის ინფორმაციით, რეისები შესრულდება ამინდის გაუმჯობესებისთანავე.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/24122/44/241224484_164:0:935:578_1920x0_80_0_0_93da93985cc9a73a15b438cb5d2ac717.jpgSputnik საქართველო
ახალი ამბები, საქართველო, ავიამიმოსვლა საქართველოში, საქართველოს სამოქალაქო ავიაცია
თბილისი, 4 იანვარი – Sputnik. ბათუმის საერთაშორისო აეროპორტში ძლიერი ქარის გამო რეისების განხორციელება დროებით შეჩერებულია.
უამინდობის გამო ფრენები ვერ შესრულდა ისრაელისა და თურქეთის მიმართულებით. აეროპორტში იმყოფებიან როგორც საქართველოს, ისე სხვა ქვეყნების მოქალაქეები, რომლებიც ფრენების განახლებას ელოდებიან.
აეროპორტის ადმინისტრაციის ინფორმაციით, რეისები შესრულდება ამინდის გაუმჯობესებისთანავე.