თბილისი, 30 მარტი — Sputnik. თბილისში, პოლიტკოვსკაიას ქუჩაზე, მსუბუქი ავტომობილი დაიწვა, იუწყება ტელეკომპანია „რუსთავი 2".გავრცელებული ინფორმაციით, ცეცხლი ერთი ავტომობილიდან მეორ ავტომობილზეც გადავიდა.შემთხვევის ადგილზე სამართალდამცველები და მეხანძრე-მაშველები არიან მობილიზებულნი.საგანგებო სიტუაციების მართვის სამსახურის ცნობით, მეხანძრე-მაშველებმა ცეცხლის ლიკვიდაცია მალევე შეძლეს. შემთხვევის შედეგად არავინ დაშავებულა.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/23826/80/238268013_113:0:1936:1367_1920x0_80_0_0_8c64b33d781bc180bd8471b6edfa4beb.jpgSputnik საქართველო
საქართველო, შემთხვევები საქართველოში, თბილისი დღეს, საზოგადოება, ახალი ამბები
შემთხვევის შედეგად არავინ დაშავებულა.
თბილისი, 30 მარტი — Sputnik. თბილისში, პოლიტკოვსკაიას ქუჩაზე, მსუბუქი ავტომობილი დაიწვა, იუწყება ტელეკომპანია „რუსთავი 2".
გავრცელებული ინფორმაციით, ცეცხლი ერთი ავტომობილიდან მეორ ავტომობილზეც გადავიდა.
შემთხვევის ადგილზე სამართალდამცველები და მეხანძრე-მაშველები არიან მობილიზებულნი.
საგანგებო სიტუაციების მართვის სამსახურის ცნობით, მეხანძრე-მაშველებმა ცეცხლის ლიკვიდაცია მალევე შეძლეს. შემთხვევის შედეგად არავინ დაშავებულა.