თბილისი, 30 მარტი — Sputnik. ახალციხეში 10 წლამდე ბავშვი საცხოვრებელი კორპუსის მეხუთე სართულიდან გადმოვარდა, იუწყება ტელეკომპანია „რუსთავი 2".დაშავებული თავდაპირველად ადგილობრივ საავადმყოფოში შეიყვანეს, თუმცა მოგვიანებით მისი თბილისში, იაშვილის სახელობის კლინიკაში გადაყვანის გადაწყვეტილება მიიღეს.ექიმების თქმით, ბავშვის მდგომარეობა მძიმეა, პაციენტი ხელოვნური სუნთქვის აპარატზეა შეერთებული.მომხდარ ფაქტზე გამოძიება სსკ-ის 115-ე მუხლით დაიწყო.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/07e7/0a/1f/283836474_0:0:1280:960_1920x0_80_0_0_bd507a27293ff9047facdff80bd61f0b.jpgSputnik საქართველო
საქართველო, შემთხვევები საქართველოში, საზოგადოება, ახალი ამბები
20:37 30.03.2025 (განახლებულია: 21:56 30.03.2025) გავრცელებული ინფორმაციით, ბავშვის მდგომარეობა მძიმეა, პაციენტი ხელოვნური სუნთქვის აპარატზეა შეერთებული.
თბილისი, 30 მარტი — Sputnik. ახალციხეში 10 წლამდე ბავშვი საცხოვრებელი კორპუსის მეხუთე სართულიდან გადმოვარდა, იუწყება ტელეკომპანია „რუსთავი 2".
დაშავებული თავდაპირველად ადგილობრივ საავადმყოფოში შეიყვანეს, თუმცა მოგვიანებით მისი თბილისში, იაშვილის სახელობის კლინიკაში გადაყვანის გადაწყვეტილება მიიღეს.
ექიმების თქმით, ბავშვის მდგომარეობა მძიმეა, პაციენტი ხელოვნური სუნთქვის აპარატზეა შეერთებული.
მომხდარ ფაქტზე გამოძიება სსკ-ის 115-ე მუხლით დაიწყო.