თბილისში ხანძრის შედეგად ერთი ადამიანი დაიღუპა
თბილისი, 29 მარტი — Sputnik. თბილისში, ვარკეთილში ხანძარს ერთი ადამიანი ემსხვერპლა, იუწყება ტელეკომპანია „ტვ პირველი. 29.03.2025-ს, Sputnik საქართველო
2025-03-29T12:59+0400
თბილისი, 29 მარტი — Sputnik. თბილისში, ვარკეთილში ხანძარს ერთი ადამიანი ემსხვერპლა, იუწყება ტელეკომპანია „ტვ პირველი.გავრცელებული ინფორმაციით, დაიღუპა ხანდაზმული ქალი.ცეცხლი მრავალსართულიანი საცხოვრებელი კორპუსის მეშვიდე სართულზე, ერთ-ერთ ბინაში გაჩნდა. ერთ-ერთი ვერსიით, ხანძრის გამომწვევი მიზეზი ანთებული სანთელი გახდა.ადგილზე მეხანძრე მაშველები მუშაობდნენ. ამ დროისთვის ხანძარი ლიკვიდირებულია.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/07e9/03/1d/292701901_0:131:464:479_1920x0_80_0_0_62867c2002a2f24b039387cccc3eaf0d.jpgSputnik საქართველო
ახალი ამბები, საქართველო, შემთხვევები საქართველოში, შემთხვევები, თბილისი დღეს
თბილისი, 29 მარტი — Sputnik. თბილისში, ვარკეთილში ხანძარს ერთი ადამიანი ემსხვერპლა, იუწყება ტელეკომპანია „ტვ პირველი.
გავრცელებული ინფორმაციით, დაიღუპა ხანდაზმული ქალი.
ცეცხლი მრავალსართულიანი საცხოვრებელი კორპუსის მეშვიდე სართულზე, ერთ-ერთ ბინაში გაჩნდა. ერთ-ერთი ვერსიით, ხანძრის გამომწვევი მიზეზი ანთებული სანთელი გახდა.
ადგილზე მეხანძრე მაშველები მუშაობდნენ. ამ დროისთვის ხანძარი ლიკვიდირებულია.