თბილისი, 27 მარტი — Sputnik. ხაშურის რკინიგზის მემანქანე სარკინიგზო ტრანსპორტის კაბინიდან გადმოვარდა და ადგილზე დაიღუპა, იუწყება ტელეკომპანია "მთავარი". ტრაგიკული შემთხვევა ხაშურის რკინიგზაზე დღეს მოხდა. გავრცელებული ინფორმაციით, მემანქანე გაჩერებული ვაგონიდან გადავარდა, თავი ლიანდაგს დაარტყა და ადგილზე გარდაიცვალა. მომხდარის შესახებ დამატებითი დეტალები ამ დროისთვის უცნობია. შემთხვევის ადგილზე შესაბამისი სამსახურები მუშაობენ.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/07e5/09/02/259257949_477:0:3208:2048_1920x0_80_0_0_9770e53d427bc34c55d1ac4fe6c74463.jpgSputnik საქართველო
ახალი ამბები, საქართველო, შემთხვევები საქართველოში, შემთხვევები
მომხდარის შესახებ დამატებითი დეტალები ამ დროისთვის უცნობია.
თბილისი, 27 მარტი — Sputnik. ხაშურის რკინიგზის მემანქანე სარკინიგზო ტრანსპორტის კაბინიდან გადმოვარდა და ადგილზე დაიღუპა, იუწყება ტელეკომპანია "მთავარი".
ტრაგიკული შემთხვევა ხაშურის რკინიგზაზე დღეს მოხდა. გავრცელებული ინფორმაციით, მემანქანე გაჩერებული ვაგონიდან გადავარდა, თავი ლიანდაგს დაარტყა და ადგილზე გარდაიცვალა.
შემთხვევის ადგილზე შესაბამისი სამსახურები მუშაობენ.