თბილისი, 27 მარტი — Sputnik. ქუთაისში მომხდარ ავტოსაგზაო შემთხვევას სამი ადამიანის სიცოცხლე ემსხვერპლა, იუწყება ტელეკომპანია "მთავარი". ავტოსაგზაო შემთხვევა ქალაქის გასასვლელში, წყალწითელას ხიდთან გუშინ, გვიან ღამით მოხდა. გავრცელებული ინფორმაციით, მაღალი სიჩქარით მოძრავი ავტომობილის მძღოლმა საჭე ვერ დაიმორჩილა და მდინარეში გადავარდა. ავტომობილში მყოფი სამი ადამიანი ადგილზე დაიღუპა. ადგილზე მობილიზებული იყო საპატრულო და სასწრაფო დახმარების ჯგუფები.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/07e8/01/1d/285965636_0:0:1280:960_1920x0_80_0_0_df97b31a9b582ff777cd30a1391fac1b.jpgSputnik საქართველო
ახალი ამბები, საქართველო, ქუთაისი , შემთხვევები საქართველოში, შემთხვევები, ვითარება გზებზე
თვითმხილველების თქმით, მაღალი სიჩქარით მოძრავი მანქანა მდინარეში გადავარდა.
თბილისი, 27 მარტი — Sputnik. ქუთაისში მომხდარ ავტოსაგზაო შემთხვევას სამი ადამიანის სიცოცხლე ემსხვერპლა, იუწყება ტელეკომპანია "მთავარი".
ავტოსაგზაო შემთხვევა ქალაქის გასასვლელში, წყალწითელას ხიდთან გუშინ, გვიან ღამით მოხდა.
გავრცელებული ინფორმაციით, მაღალი სიჩქარით მოძრავი ავტომობილის მძღოლმა საჭე ვერ დაიმორჩილა და მდინარეში გადავარდა. ავტომობილში მყოფი სამი ადამიანი ადგილზე დაიღუპა.
ადგილზე მობილიზებული იყო საპატრულო და სასწრაფო დახმარების ჯგუფები.