თბილისი, 25 მარტი — Sputnik. ნაძალადევის რაიონის მოსახლეობის ნაწილს წყალმომარაგება ხვალ, 26 მარტს აღუდგება, იუწყება წყალგამანაწილებელი კომპანია „ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“(GWP). კომპანიის ცნობით, წყლის მიწოდების შეწყვეტის მიზეზი ახალი ქსელის ექსპლუატაციაში შესვლის მიზნით მიმდინარე გადაერთებითი სამუშაოებია. ნაძალადევის რაიონის მოსახლეობის ნაწილს წყალმომარაგება დღეს, დილის 11:00 საათიდან შეეზღუდა.უწყების ინფორმაციით, წყლის მიწოდება 26 მარტის 13:00 საათამდე ეტაპობრივად აღდგება. კონკრეტული ქუჩების ჩამონათვალი იხილეთ ბმულზე>>> „ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“ ბოდიშს უხდის მომხმარებლებს დისკომფორტისთვის.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/07e8/06/13/288491971_173:0:2904:2048_1920x0_80_0_0_a8c1b84e5626fdebadb35bbf14a1918f.jpgSputnik საქართველო
საქართველო, gwp, თბილისი დღეს, საზოგადოება, ახალი ამბები
თბილისი, 25 მარტი — Sputnik. ნაძალადევის რაიონის მოსახლეობის ნაწილს წყალმომარაგება ხვალ, 26 მარტს აღუდგება, იუწყება წყალგამანაწილებელი კომპანია „ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“(GWP).
კომპანიის ცნობით, წყლის მიწოდების შეწყვეტის მიზეზი ახალი ქსელის ექსპლუატაციაში შესვლის მიზნით მიმდინარე გადაერთებითი სამუშაოებია. ნაძალადევის რაიონის მოსახლეობის ნაწილს წყალმომარაგება დღეს, დილის 11:00 საათიდან შეეზღუდა.
უწყების ინფორმაციით, წყლის მიწოდება 26 მარტის 13:00 საათამდე ეტაპობრივად აღდგება.
კონკრეტული ქუჩების ჩამონათვალი იხილეთ ბმულზე
>>> „ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“ ბოდიშს უხდის მომხმარებლებს დისკომფორტისთვის.