თბილისი, 11 მარტი — Sputnik. გორის მუნიციპალიტეტში 80 წლამდე მამაკაცის მკვლელობის საქმეზე პოლიციამ მოკლულის შვილიშვილი დააკავა, იუწყება ტელეკომპანია „მთავარი არხი".ინციდენტი ვოლოგდის დასახლებაში გუშინ მოხდა. ეჭვმიტანილი შიდა ქართლის პოლიციამ ცხელ კვალზე დააკავა. მომხდარ ფაქტზე გამოძიება ოჯახის წევრის მიმართ დამამძიმებელ გარემოებებში ჩადენილი განზრახ მკვლელობის ფაქტზე (სსკ-ის 109-ე მუხლით) მიმდინარეობს.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/07e5/02/08/250825000_275:0:2500:1669_1920x0_80_0_0_b16b503de07e4786896a15ddbe132407.jpgSputnik საქართველო
საქართველო, კრიმინალი საქართველოში, ახალი ამბები, საქართველოს რეგიონები
ეჭვმიტანილი პოლიციამ ცხელ კვალზე დააკავა.
თბილისი, 11 მარტი — Sputnik. გორის მუნიციპალიტეტში 80 წლამდე მამაკაცის მკვლელობის საქმეზე პოლიციამ მოკლულის შვილიშვილი დააკავა, იუწყება ტელეკომპანია „მთავარი არხი".
ინციდენტი ვოლოგდის დასახლებაში გუშინ მოხდა.
ეჭვმიტანილი შიდა ქართლის პოლიციამ ცხელ კვალზე დააკავა.
მომხდარ ფაქტზე გამოძიება ოჯახის წევრის მიმართ დამამძიმებელ გარემოებებში ჩადენილი განზრახ მკვლელობის ფაქტზე (სსკ-ის 109-ე მუხლით) მიმდინარეობს.