აჟიოტაჟის გარეშე: საქართველოში Guns N' Roses-ის ბილეთებზე დიდი მოთხოვნა არ არის
კონცერტი საქართველოს მთავრობის მხარდაჭერით და პროექტ Starring Georgia-ს ფარგლებში გაიმართება. 08.03.2025-ს, Sputnik საქართველო
2025-03-08T21:41+0400
თბილისი, 8 მარტი — Sputnik. ცნობილი ამერიკული ჰარდ როკ ჯგუფის Guns N’ Roses-ის კონცერტის ბილეთები, გაყიდვის დაწყებიდან თვენახევრის შემდეგ ჯერ კიდევ არ არის გაყიდული - ყველა პოზიციაზე 100-ზე მეტი ბილეთია დარჩენილი.Guns N' Roses 30 მაისს შეკვეთილში, ციცინათელას პარკში წარდგება. ბილეთების ფასი კატეგორიის მიხედვით 280, 450 და 1 ათასი ლარია.კონცერტი საქართველოს მთავრობის მხარდაჭერით და პროექტ Starring Georgia-ს ფარგლებში გაიმართება.კამპანიის მთავარი მიზანი უცვლელი რჩება - რომ ქართველმა ახალგაზრდებმა საყვარელი მუსიკოსების მოსმენა სამშობლოში შეძლონ, ქვეყანაში გართობის ინდუსტრია განვითარდეს და საქართველოს პოპულარიზაცია მოხდეს.Guns N’ Roses ლოს-ანჯელესში დაარსებული ჯგუფია, რომელიც უკვე 40 წელია როკ-მუსიკის ოლიმპოს მთაზე დამსახურებულ ადგილს არავის უთმობს. კლასიკური როკის ჟღერადობის მეტალის ხასიათთან საინტერესო შეზავებით და საოცრად ენერგიული ლაივ-შოუების დამსახურებით ამერიკული ბენდი დღემდე არ კარგავს თავის სტატუსს და მნიშვნელობას. როკ-ბენდის ანგარიშზე ათეულობით მილიონი გაყიდული ალბომია.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/23118/00/231180012_375:0:3106:2048_1920x0_80_0_0_9d55d90f240a5f74a5d46af47c0dcd12.jpgSputnik საქართველო
ახალი ამბები, საქართველო, კულტურა საქართველოში
კონცერტი საქართველოს მთავრობის მხარდაჭერით და პროექტ Starring Georgia-ს ფარგლებში გაიმართება.
თბილისი, 8 მარტი — Sputnik. ცნობილი ამერიკული ჰარდ როკ ჯგუფის Guns N’ Roses-ის კონცერტის ბილეთები, გაყიდვის დაწყებიდან თვენახევრის შემდეგ ჯერ კიდევ არ არის გაყიდული - ყველა პოზიციაზე 100-ზე მეტი ბილეთია დარჩენილი.
Guns N' Roses 30 მაისს შეკვეთილში, ციცინათელას პარკში წარდგება. ბილეთების ფასი კატეგორიის მიხედვით 280, 450 და 1 ათასი ლარია.
კამპანიის მთავარი მიზანი უცვლელი რჩება - რომ ქართველმა ახალგაზრდებმა საყვარელი მუსიკოსების მოსმენა სამშობლოში შეძლონ, ქვეყანაში გართობის ინდუსტრია განვითარდეს და საქართველოს პოპულარიზაცია მოხდეს.
Guns N’ Roses ლოს-ანჯელესში დაარსებული ჯგუფია, რომელიც უკვე 40 წელია როკ-მუსიკის ოლიმპოს მთაზე დამსახურებულ ადგილს არავის უთმობს. კლასიკური როკის ჟღერადობის მეტალის ხასიათთან საინტერესო შეზავებით და საოცრად ენერგიული ლაივ-შოუების დამსახურებით ამერიკული ბენდი დღემდე არ კარგავს თავის სტატუსს და მნიშვნელობას. როკ-ბენდის ანგარიშზე ათეულობით მილიონი გაყიდული ალბომია.