თბილისი, 23 თებერვალი — Sputnik. „საქართველოს რკინიგზამ” უამინდობის გამო დასავლეთ საქართველოს მიმართულებით მატარებლების კიდევ რამდენიმე რეისი გააუქმა, ნათქვამია კომპანიის გვერდზე გავრცელებულ ინფორმაციაში.გურიაში არსებული უამინდობის გამო გაუქმდა მატარებლების რამდენიმე რეისი, კერძოდ:დღეს, დილით ცნობილი გახდა, რომ გაუქმდა 24 თებერვალს ოზურგეთი-თბილისი, ბათუმი-ოზურგეთი და რიონი-ქუთაისი-რიონი რეისები..„საქართველოს რკინიგზა" ბოდიშს უხდის მგზავრებს შექმნილი დისკომფორტის გამო.გარემოს ეროვნული სააგენტოს ცნობით, საქართველოს მთელ ტერიტორიაზე ცივი ამინდი 25 თებერვლამდე გაგრძელდება - ნავარაუდევია ნალექი, უმეტესად თოვლის სახით, ზოგან ძლიერი. მთაში და მაღალმთაში ნავარაუდევია ნისლი, ქარბუქი და ზვავსაშიშროება.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/24741/63/247416398_0:0:2667:2000_1920x0_80_0_0_5b007a5f8a30e4d2173ccc2a77ec04ec.jpgSputnik საქართველო
საქართველო, საქართველოს რკინიგზა, ამინდი საქართველოში, ახალი ამბები
გურიაში არსებული უამინდობის გამო,მატარებლების რამდენიმე რეისი უქმდება.
თბილისი, 23 თებერვალი — Sputnik. „საქართველოს რკინიგზამ” უამინდობის გამო დასავლეთ საქართველოს მიმართულებით მატარებლების კიდევ რამდენიმე რეისი გააუქმა, ნათქვამია კომპანიის გვერდზე გავრცელებულ ინფორმაციაში.
გურიაში არსებული უამინდობის გამო გაუქმდა მატარებლების რამდენიმე რეისი, კერძოდ: