ძლიერი თოვა, ქარბუქი და ზვავსაშიშროება - უახლოესი დღეების პროგნოზი
რთული მეტეოროლოგიური პირობების გამო საავტომობილო გზების ცალკეულ მონაკვეთებზე შესაძლებელია შეიზღუდოს ტრანსპორტის მოძრაობა. 18.02.2025-ს, Sputnik საქართველო
2025-02-18T17:39+0400
თბილისი, 18 თებერვალი — Sputnik. საქართველოში 19-21 თებერვალს ამინდი გაუარესდება, იუწყება გარემოს ეროვნული სააგენტო. სინოპტიკოსების პროგნოზით, საქართველოში მოსალოდნელია ნალექი, უმეტესად თოვლის სახით, ზოგან ძლიერი. მთაში და მაღალმთაში ნავარაუდევია ნისლი, ქარბუქი და ზვავსაშიშროება.უწყების ცნობით, დიდთოვლობის, ხილვადობის გაუარესების, ქარბუქის, ლიპყინულის და ზვავსაშიშროების გამო საავტომობილო გზების ცალკეულ მონაკვეთებზე შესაძლებელია შეიზღუდოს ტრანსპორტის მოძრაობა.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/07e8/02/1b/286595944_0:0:1280:960_1920x0_80_0_0_0683d61b89c1163d192e7b044559b1f4.jpgSputnik საქართველო
საქართველო, გარემოს ეროვნული სააგენტო, ამინდი საქართველოში, ახალი ამბები
რთული მეტეოროლოგიური პირობების გამო საავტომობილო გზების ცალკეულ მონაკვეთებზე შესაძლებელია შეიზღუდოს ტრანსპორტის მოძრაობა.
თბილისი, 18 თებერვალი — Sputnik. საქართველოში 19-21 თებერვალს ამინდი გაუარესდება, იუწყება გარემოს ეროვნული სააგენტო.
სინოპტიკოსების პროგნოზით, საქართველოში მოსალოდნელია ნალექი, უმეტესად თოვლის სახით, ზოგან ძლიერი. მთაში და მაღალმთაში ნავარაუდევია ნისლი, ქარბუქი და ზვავსაშიშროება.
უწყების ცნობით, დიდთოვლობის, ხილვადობის გაუარესების, ქარბუქის, ლიპყინულის და ზვავსაშიშროების გამო საავტომობილო გზების ცალკეულ მონაკვეთებზე შესაძლებელია შეიზღუდოს ტრანსპორტის მოძრაობა.