https://www.ambebi.ge/article/296383-keti-meluam-shvili-sakartveloshi-sionis-sakatedro-t/თბილისი, 15 ივლისი - Sputnik. ბრიტანეთში მოღვაწე ქართველმა შემსრულებელმა ქეთი მელუამ თავისი პირველი შვილი ალექსანდრე საქართველოში მონათლა - ცნობილი მომღერალი სამშობლოში მეუღლესთან ერთად ჩამოვიდა.პატარას ნათლობა თბილისში, სიონის ტაძარში გაიმართა, წერს პორტალი Ambebi.ge. ალექსანდრეს (სანდრო) ერთ-ერთი ნათლია არის გორის ქალთა კაპელის სამხატვრო ხელმძღვანელი თეონა ცირამუა.თავის მხრივ, თეონა ცირამუამ ქეთი მელუას მადლობა გადაუხადა იმისთვის, რომ სანდროს ნათლიად აირჩია.„ჩემთვის უდიდესი პატივი, სიხარული და პასუხისმგებლობაა ვიყო უკვე შენი ოჯახის წევრი... ვეცდები სათანადო წვლილი შევიტანო უკვე ჩემი სანდროს კარგ ადამიანად ჩამოყალიბებაში“, - დაწერა ცირამუამ სოციალურ ქსელში.ქეთი მელუას შვილი 2022 წლის დეკემბერში ეყოლა. მომღერლის მეუღლე ნახევრად ქართველია.
https://cdnn1.img.sputnik-georgia.com/img/07e4/08/07/249157175_100:0:2831:2048_1920x0_80_0_0_89d636ca0edc4bd81d1998290f832dd1.jpgSputnik საქართველო
ახალი ამბები, საქართველო, კულტურა საქართველოში, ქართველი ცნობადი სახეები
17:25 15.07.2023 (განახლებულია: 19:47 17.08.2023) ქეთი მელუას შვილი 2022 წლის დეკემბერში ეყოლა. მომღერლის მეუღლე ნახევრად ქართველია.
https://www.ambebi.ge/article/296383-keti-meluam-shvili-sakartveloshi-sionis-sakatedro-t/თბილისი, 15 ივლისი - Sputnik. ბრიტანეთში მოღვაწე ქართველმა შემსრულებელმა ქეთი მელუამ თავისი პირველი შვილი ალექსანდრე საქართველოში მონათლა - ცნობილი მომღერალი სამშობლოში მეუღლესთან ერთად ჩამოვიდა.
პატარას ნათლობა თბილისში, სიონის ტაძარში გაიმართა, წერს პორტალი
Ambebi.ge. ალექსანდრეს (სანდრო) ერთ-ერთი ნათლია არის გორის ქალთა კაპელის სამხატვრო ხელმძღვანელი თეონა ცირამუა.
„ძალიან ბედნიერი ვარ, რომ ჩემი შვილი აქ, თბილისში მოვნათლეთ", - გამოუტყდა ჟურნალისტებს მომღერალი.
თავის მხრივ, თეონა ცირამუამ ქეთი მელუას მადლობა გადაუხადა იმისთვის, რომ სანდროს ნათლიად აირჩია.
„ჩემთვის უდიდესი პატივი, სიხარული და პასუხისმგებლობაა ვიყო უკვე შენი ოჯახის წევრი... ვეცდები სათანადო წვლილი შევიტანო უკვე ჩემი სანდროს კარგ ადამიანად ჩამოყალიბებაში“, - დაწერა ცირამუამ სოციალურ ქსელში.
ქეთი მელუას შვილი 2022 წლის დეკემბერში ეყოლა. მომღერლის მეუღლე ნახევრად ქართველია.