კატარი 2022 - მსოფლიო ჩემპიონატი ფეხბურთში

ჯგუფი A
  • ჯგუფი Aალ-ბეითი
    20.11
    20:00
    კატარი
    ეკვადორი
    0
    2
  • ჯგუფი Aალ-თუმამა
    21.11
    20:00
    სენეგალი
    ნიდერლანდი
    0
    2
  • ჯგუფი Aალ-თუმამა
    25.11
    17:00
    კატარი
    სენეგალი
    1
    3
  • ჯგუფი Aხალიფა ინტერნეიშნელი
    25.11
    20:00
    ნიდერლანდი
    ეკვადორი
    1
    1
  • ჯგუფი Aხალიფა ინტერნეიშნელი
    29.11
    19:00
    ეკვადორი
    სენეგალი
    1
    2
  • ჯგუფი Aალ-ბეითი
    29.11
    19:00
    ნიდერლანდი
    კატარი
    2
    0
  • ჯგუფი B
  • ჯგუფი Bხალიფა ინტერნეიშნელი
    21.11
    17:00
    ინგლისი
    ირანი
    6
    2
  • ჯგუფი Bაჰმედ ბინ ალი
    21.11
    23:00
    აშშ
    უელსი
    1
    1
  • ჯგუფი Bაჰმედ ბინ ალი
    25.11
    14:00
    უელსი
    ირანი
    0
    2
  • ჯგუფი Bალ-ბეითი
    25.11
    23:00
    ინგლისი
    აშშ
    0
    0
  • ჯგუფი Bაჰმედ ბინ ალი
    29.11
    23:00
    უელსი
    ინგლისი
    0
    3
  • ჯგუფი Bალ-თუმამა
    29.11
    23:00
    ირანი
    აშშ
    0
    1
  • ჯგუფი C
  • ჯგუფი Cლუსაილ აიკონიკი
    22.11
    14:00
    არგენტინა
    საუდის არაბეთი
    1
    2
  • ჯგუფი C974
    22.11
    20:00
    მექსიკა
    პოლონეთი
    0
    0
  • ჯგუფი Cედუქეიშნ სითი
    26.11
    17:00
    პოლონეთი
    საუდის არაბეთი
    2
    0
  • ჯგუფი Cლუსაილ აიკონიკი
    26.11
    23:00
    არგენტინა
    მექსიკა
    2
    0
  • ჯგუფი Cლუსაილ აიკონიკი
    30.11
    23:00
    საუდის არაბეთი
    მექსიკა
    1
    2
  • ჯგუფი C974
    30.11
    23:00
    პოლონეთი
    არგენტინა
    0
    2
  • ჯგუფი D
  • ჯგუფი Dედუქეიშნ სითი
    22.11
    17:00
    დანია
    ტუნისი
    0
    0
  • ჯგუფი Dალ-ჯანუბი
    22.11
    23:00
    საფრანგეთი
    ავსტრალია
    4
    1
  • ჯგუფი Dალ-ჯანუბი
    26.11
    14:00
    ტუნისი
    ავსტრალია
    0
    1
  • ჯგუფი D974
    26.11
    20:00
    საფრანგეთი
    დანია
    2
    1
  • ჯგუფი Dალ-ჯანუბი
    30.11
    19:00
    ავსტრალია
    დანია
    1
    0
  • ჯგუფი Dედუქეიშნ სითი
    30.11
    19:00
    ტუნისი
    საფრანგეთი
    1
    0
  • ჯგუფი E
  • ჯგუფი Eხალიფა ინტერნეიშნელი
    23.11
    17:00
    გერმანია
    იაპონია
    1
    2
  • ჯგუფი Eალ-თუმამა
    23.11
    20:00
    ესპანეთი
    კოსტა–რიკა
    7
    0
  • ჯგუფი Eაჰმედ ბინ ალი
    27.11
    14:00
    იაპონია
    კოსტა–რიკა
    0
    1
  • ჯგუფი Eალ-ბეითი
    27.11
    23:00
    ესპანეთი
    გერმანია
    1
    1
  • ჯგუფი Eალ-ბეითი
    01.12
    23:00
    კოსტა–რიკა
    გერმანია
  • ჯგუფი Eხალიფა ინტერნეიშნელი
    01.12
    23:00
    იაპონია
    ესპანეთი
  • ჯგუფი F
  • ჯგუფი Fალ-ბეითი
    23.11
    14:00
    მაროკო
    ხორვატია
    0
    0
  • ჯგუფი Fაჰმედ ბინ ალი
    23.11
    23:00
    ბელგია
    კანადა
    1
    0
  • ჯგუფი Fალ-თუმამა
    27.11
    17:00
    ბელგია
    მაროკო
    0
    2
  • ჯგუფი Fხალიფა ინტერნეიშნელი
    27.11
    20:00
    ხორვატია
    კანადა
    4
    1
  • ჯგუფი Fალ-თუმამა
    01.12
    19:00
    კანადა
    მაროკო
  • ჯგუფი Fაჰმედ ბინ ალი
    01.12
    19:00
    ხორვატია
    ბელგია
  • ჯგუფი G
  • ჯგუფი Gალ-ჯანუბი
    24.11
    14:00
    შვეიცარია
    კამერუნი
    1
    0
  • ჯგუფი Gლუსაილ აიკონიკი
    24.11
    23:00
    ბრაზილია
    სერბეთი
    2
    0
  • ჯგუფი Gალ-ჯანუბი
    28.11
    14:00
    კამერუნი
    სერბეთი
    3
    3
  • ჯგუფი G974
    28.11
    20:00
    ბრაზილია
    შვეიცარია
    1
    0
  • ჯგუფი G974
    02.12
    23:00
    სერბეთი
    შვეიცარია
  • ჯგუფი Gლუსაილ აიკონიკი
    02.12
    23:00
    კამერუნი
    ბრაზილია
  • ჯგუფი H
  • ჯგუფი Hედუქეიშნ სითი
    24.11
    17:00
    ურუგვაი
    კორეის რესპუბლიკა
    0
    0
  • ჯგუფი H974
    24.11
    20:00
    პორტუგალია
    განა
    3
    2
  • ჯგუფი Hედუქეიშნ სითი
    28.11
    17:00
    კორეის რესპუბლიკა
    განა
    2
    3
  • ჯგუფი Hლუსაილ აიკონიკი
    28.11
    23:00
    პორტუგალია
    ურუგვაი
    2
    0
  • ჯგუფი Hალ-ჯანუბი
    02.12
    19:00
    განა
    ურუგვაი
  • ჯგუფი Hედუქეიშნ სითი
    02.12
    19:00
    კორეის რესპუბლიკა
    პორტუგალია
  • 1/8 ფინალი
  • 1/8 ფინალიხალიფა ინტერნეიშნელი
    03.12
    19:00
    ნიდერლანდი
    აშშ
  • 1/8 ფინალიაჰმედ ბინ ალი
    03.12
    23:00
    არგენტინა
    ავსტრალია
  • 1/8 ფინალიალ-თუმამა
    04.12
    19:00
    საფრანგეთი
    პოლონეთი
  • 1/8 ფინალიალ-ბეითი
    04.12
    23:00
    ინგლისი
    სენეგალი
  • 1/8 ფინალიალ-ჯანუბი
    05.12
    19:00
    1E
    2F
  • 1/8 ფინალი974
    05.12
    23:00
    1G
    2H
  • 1/8 ფინალიედუქეიშნ სითი
    06.12
    19:00
    1F
    2E
  • 1/8 ფინალილუსაილ აიკონიკი
    06.12
    23:00
    1H
    2G
  • 1/4 ფინალი
  • 1/4 ფინალიედუქეიშნ სითი
    09.12
    19:00
    Winner 1E/2F
    Winner 1G/2H
  • 1/4 ფინალილუსაილ აიკონიკი
    09.12
    23:00
    Netherlands/USA
    Argentina/Australia
  • 1/4 ფინალიალ-თუმამა
    10.12
    19:00
    Winner 1F/2E
    Winner 1H/2G
  • 1/4 ფინალიალ-ბეითი
    10.12
    23:00
    England/Senegal
    France/Poland
  • 1/2 ფინალი
  • 1/2 ფინალიალ-ბეითი
    13.12
    23:00
    Winner QF 1
    Winner QF 2
  • 1/2 ფინალილუსაილ აიკონიკი
    14.12
    23:00
    Winner QF 3
    Winner QF 4
  • მატჩი მესამე ადგილისთვის
  • მატჩი მესამე ადგილისთვისხალიფა ინტერნეიშნელი
    17.12
    19:00
    Loser SF 1
    Loser SF 2
  • ფინალი
  • ფინალილუსაილ აიკონიკი
    18.12
    19:00
    Winner SF 1
    Winner SF 2
  • ყველა ახალი ამბავი
    0